Mikroautobusų nuomos paslaugos

Siūlomos paslaugos:

  • Krovininių mikroautobusų nuoma;
  • Mikroautobusai pažintinėms / poilsinėms kelionėms Lietuvoje bei Europoje;
  • Mikroautobusai slidinėjimo kelionėms;
  • Mikroautobusų nuoma įmonėms;

Krovininių mikroautobusų nuoma. Nuo šiol siūlome išsinuomoti ir krovininių mikroautobusų smulkiems bei vidutiniams kroviniams pervežti.

Mikroautobusų nuoma pažintinėms / poilsinėms / slidinėjimo kelionėms yra paprastas ir puikus sprendimas kai į kelionę vyksta didelė draugų kompanija netelpanti į lengvąjį automobilį. Mikroautobusą gali vairuoti asmenys, turintys B kategoriją, todėl vykdami didesnėje kompanijoje visada turėsite daugiau vairuotojų ir mažiau pervargsite. Visus daiktus ir įrangą galėsite susidėti į didelę bagažinę, nes mūsų mikroautobusai yra prailginti, su dideliu bagažo skyriumi. Be to, kelionės metu patirsite ne tik daugiau įspūdžių bei smagių pokalbių, bet ir sutaupysite laiko ir pinigų negu vykdami keliais automobiliais. Kuro, parkingo, kelių mokesčių išlaidos teks tik vienam automobiliui, kuris klasifikuojamas kaip lengvasis.

Mikroautobusų nuoma įmonėms. Mūsų mikroautobusus gali išsinuomoti įmonės, kurioms reikia nuvežti darbuotojus į komandiruotę, darbo kelionę, seminarą ar parodą. Didelis bagažo skyrius leis susidėti visą reikiamą įrangą, įrankius, medžiagas ir kt. Taip pat galime pasiūlyti ilgalaikes nuomas įmonėms darbui užsienyje ir Lietuvoje itin patraukliomis sąlygomis.